Izabela Wiśniewska

Psycholog, specjalistką w zakresie psychologii klinicznej, 
dyplomowany psychoterapeuta.

Jestem psychologiem, specjalistką w zakresie psychologii klinicznej, dyplomowaną psychoterapeutką.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz czteroletnie studia w zakresie specjalizacji w psychologii klinicznej, z której uzyskałam tytuł specjalisty psychologa klinicznego.
Od 2012 roku pracuję z osobami dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie w pracy psychologa zdobywałam pracując w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, Fundacji Dziecko w Centrum zajmującej się pomaganiem dorosłym, dzieciom oraz ich rodzinom, na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, a także prowadząc psychoterapię osób dorosłych i dzieci w gabinecie prywatnym. W ramach specjalizacji odbyłam, trwający w sumie czternaście miesięcy, staż na oddziałach somatycznych, psychiatrycznych i neurologicznych dla osób dorosłych oraz dzieci.

Moja praca

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Cały czas rozwijam swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach dotyczących psychoterapii.

W pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji, która jest fundamentem skutecznie i rzetelnie udzielanej pomocy. 

Moje doświadczenie

  • Punkt Interwencji Kryzysowej
  • Fundacja Dziecko w Centrum
  • Oddział Psychiatryczny w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
  • Czternastomiesięczny staż na oddziałach somatycznych, psychiatrycznych i neurologicznych dla osób dorosłych oraz dzieci

Moja edukacja

  • Psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
  • Studia w zakresie specjalizacji w psychologii klinicznej

Pracuję indywidualnie z dziećmi, rodzicami i dorosłymi.

Psychoterapia indywidualna dorosłych

Forma relacji między pacjentem a terapeutą, służąca rozwiązywaniu zgłaszanego konfliktu lub problemu.

Psychoterapia dzieci i młodzieży

W pracę terapeutyczną z dzieckiem angażowani są również rodzice.

Psychologia

Formy wsparcia i pomocy psychologicznej np. interwencja kryzysowa, wsparcie psychologiczne, diagnoza i rehabilitacja neuropsychologiczna.

Skontaktuj się ze mną

Zadaj pytanie lub zarezerwuj spotkanie.

5 + 15 =

+48 600 368 136

ul. Nad Wierzbakiem 36/14, Poznań

iza.sikora84@gmail.com